Ηλεκτρονική Έκδοση

Όλο το πρόγραμμα

Σούπερ Λίγκα 2011-12

Τελευταία ενημέρωση:

Το enet.gr σας παρουσιάζει το πλήρες πρόγραμμα της νέας σεζόν. Οι ακριβείς ημερομηνίες και ώρες του β' γύρου θα συμπληρωθούν όταν ανακοινωθούν από τη διοργανώτρια αρχή. Οι αγώνες μεταδίδονται από τη Νova, εκτός από τα εντός έδρας παιχνίδια της Ξάνθης, τα οποία προβάλλει η ΝΕΤ.

1η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
ΟΦΗ - Ατρόμητος 27/8 19:15 1-1
ΠΑΣ Γιάννινα - Άρης 27/8 21:30 0-0
Κέρκυρα - Παναθηναϊκός 28/8 19:15 0-2
Πανιώνιος - Εργοτέλης 28/8 19:15 2-2
ΠΑΟΚ - Skoda Skoda Ξάνθη 28/8 21:30 1-0
Παναιτωλικός - Αστ.Τρίπολης 14/9 19:00 1-0
ΑΕΚ - Λεβαδειακός 23/11 19:00 2-1
Ολυμπιακός - Δόξα Δράμας 30/11 19:00 6-0

2η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Παναιτωλικός - Πανιώνιος 10/9 17:15 1-0
Εργοτέλης - ΠΑΟΚ 10/9 19:30 2-1
Αστ. Τρίπολης - Κέρκυρα 11/9 16:00 0-0
Άρης-Ατρόμητος 11/9 18:15 0-1
Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα 11/9 20:30 3-1
Skoda Ξάνθη - ΑΕΚ 21/9 18:30 3-4
Δόξα Δράμας - ΟΦΗ 7/12 19:00 0-1
Λεβαδειακός-Ολυμπιακός 14/12 19:00  

3η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Κέρκυρα - Παναιτωλικός 17/9 17:15 2-3
Ατρόμητος - Παναθηναϊκός 17/9 19:30 1-1
ΠΑΣ Γιάννινα - Αστ.Τρίπολης 18/9 16:00 3-1
AEK - Εργοτέλης 18/9 18:15 1-0
Πανιώνιος - ΠΑΟΚ 18/9 18:15 1-2
Ολυμπιακός - Skoda Ξάνθη 18/9 20:30 2-1
ΟΦΗ - Λεβαδειακός 28/12 16:00  
Άρης - Δόξα Δράμας 28/12 19:30  

4η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Kέρκυρα - Πανιώνιος 24/9 17:15 0-3
Εργοτέλης - Ολυμπιακός 24/6 19:30 2-3
Skoda Ξάνθη - ΟΦΗ 25/9 16:00 3-1
Αστ. Τρίπολης - Ατρόμητος 25/9 16:00 0-0
Παναιτωλικός - ΠΑΣ Γιάννινα 25/9 18:15 2-2
ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 25/9 20:30 3-0
Λεβαδειακός - Άρης 18/1 17:15  
Παναθηναϊκός - Δόξα Δράμας 18/1 19:30  

5η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Ατρόμητος - Παναιτωλικός 1/10 17:15 2-1
ΟΦΗ - Εργοτέλης 1/10 19:30 1-0
ΠΑΣ Γιάννινα - Κέρκυρα 2/10 16:00 2-1
Άρης - Skoda Ξάνθη 2/10 16:00 0-0
Πανιώνιος - ΑΕΚ 2/10 18:15 0-1
Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ 2/10 20:30 2-1
Δόξα Δράμας - Αστ. Τρίπολης 25/1 17:15  
Παναθηναϊκός - Λεβαδειακός 25/1 19:30  
 
6η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Κέρκυρα - Ατρόμητος 15/10 17:15 2-2
ΑΕΚ - Ολυμπιακός 15/10 20:30 1-1
ΠΑΣ Γιάννινα - Πανιώνιος 16/10 16:00 0-0
Skoda Ξάνθη - Παναθηναϊκός 16/10 16:00 2-3
Εργοτέλης - Άρης 16/10 18:15 1-1
ΠΑΟΚ - ΟΦΗ 16/10 20:30 0-0
Αστ.Τρίπολης - Λεβαδειακός 1/2 17:15  
Παναιτωλικός - Δόξα Δράμας 1/2 19:30  

7η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Αστ. Τρίπολης - Skoda Ξάνθη 22/10 17:15 1-1
Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα 22/10 17:15 1-0
Παναθηναϊκός - Εργοτέλης 22/10 19:30 4-0
ΟΦΗ - ΑΕΚ 23/10 18:15 3-1
Πανιώνιος - Ολυμπιακός 23/10 18:15 0-3
Άρης - ΠΑΟΚ 23/10 20:30 1-1
Δόξα Δράμας - Κέρκυρα 8/2 17:15  
Λεβαδειακός - Παναιτωλικός 8/2 19:30  

8η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Παναιτωλικός - Skoda Ξάνθη 29/10 17:15 2-0
Ατρόμητος - Πανιώνιος 29/10 17:15 2-1
Ολυμπιακός - ΟΦΗ 29/10 19:30 2-2
Εργοτέλης - Αστ. Τρίπολης 30/10 15:00 2-0
ΑΕΚ - Άρης 30/10 17:15 3-0
ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός 30/10 19:30 1-3
Kέρκυρα - Λεβαδειακός 15/2 17:00  
ΠΑΣ Γιάννινα - Δόξα Δράμας 15/2 19:00  

9η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Πανιώνιος - ΟΦΗ 5/11 17:15 1-3
Άρης - Ολυμπιακός 5/11 19:30 2-3
Εργοτέλης - Παναιτωλικός 6/11 15:00 0-0
Skoda Ξάνθη - Κέρκυρα 6/11 17:15 1-0
Αστ. Τρίπολης - ΠΑΟΚ 6/11 17:15 1-0
Παναθηναϊκός - ΑΕΚ 6/11 19:30 3-2
Λεβαδειακός-ΠΑΣ Γιάννινα 22/2 17:00  
Δόξα Δράμας-Ατρόμητος 22/2 19:00  
 
10η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
ΑΕΚ - Αστ. Τρίπολης 19/11 17:15 2-0
Κέρκυρα - Εργοτέλης 19/11 17:15 2-1
Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός 19/11 19:30 1-1
Δόξα Δράμας - Πανιώνιος 20/11 15:00 0-0
Ατρόμητος-Λεβαδειακός 20/11 15:00 1-1
ΟΦΗ - Άρης 20/11 17:15 0-1
ΠΑΣ Γιάννινα - Skoda Ξάνθη 20/11 17:15 0-2
ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός 20/11 19:30 3-0

11η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Εργοτέλης - ΠΑΣ Γιάννινα 26/11 17:15 2-1
ΠΑΟΚ - Κέρκυρα 26/11 17:15 0-0
Παναιτωλικός - ΑΕΚ 26/11 19:30 0-2
Λεβαδειακός - Δόξα Δράμας 27/11 15:00 1-0
Πανιώνιος - Άρης 27/11 17:15 2-1
Παναθηναϊκός - ΟΦΗ 27/11 17:15 3-1
Skoda Ξάνθη - Ατρόμητος 27/11 19:30 3-0
Αστ. Τρίπολης - Ολυμπιακός 27/11 19:30 2-0
 
12η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
ΟΦΗ - Αστ. Τρίπολης 3/12 16:30 3-0
Ατρόμητος - Εργοτέλης 3/12 17:15 1-0
Ολυμπιακός - Παναιτωλικός 3/12 19:30 2-0
ΑΕΚ - Κέρκυρα 4/12 15:00 1-0
Δόξα Δράμας - Skoda Ξάνθη 4/12 15:00 0-2
Λεβαδειακός - Πανιώνιος 4/12 17:15 0-0
ΠΑΣ Γιάννινα - ΠΑΟΚ 4/12 17:15 2-2
Άρης - Παναθηναϊκός 4/12 19:30 3-1

13η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
ΠΑΟΚ - Ατρόμητος 10/12 17:15 3-1
Skoda Ξάνθη - Λεβαδειακός 10/12 17:15 1-1
ΑΕΚ - ΠΑΣ Γιάννινα 10/12 19:30 2-1
Αστ. Τρίπολης - Άρης 11/12 15:00 1-0
Παναιτωλικός - ΟΦΗ 11/12 15:00 1-0
Εργοτέλης - Δόξα Δράμας 11/12 17:15 2-1
Πανιώνιος - Παναθηναϊκός 11/12 17:15 1-2
Κέρκυρα - Ολυμπιακός 11/12 19:30 0-4
 
14η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Λεβαδειακός - Εργοτέλης 17/12 17:15  
Skoda Ξάνθη - Πανιώνιος 17/12 19:30  
Παναθηναϊκός - Αστ. Τρίπολης 17/12 19:30  
Δόξα Δράμας - ΠΑΟΚ 18/12 15:00  
ΟΦΗ - Κέρκυρα 18/12 15:00  
Άρης - Παναιτωλικός 18/12 17:15  
Ατρόμητος - ΑΕΚ 18/12 17:15  
Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα 18/12 19:30  

15η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Πανιώνιος - Αστ. Τρίπολης 3/1 17:15  
ΠΑΣ Γιάννινα - ΟΦΗ 3/1 17:15  
ΑΕΚ - Δόξα Δράμας 3/1 19:30  
Εργοτέλης - Skoda Ξάνθη 4/1 15:00  
Κέρκυρα - Άρης 4/1 15:00  
ΠΑΟΚ - Λεβαδειακός 4/1 17:15  
Παναιτωλικός - Παναθηναϊκός 4/1 17:15  
Ολυμπιακός - Ατρόμητος 4/1 19:30  

16η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Εργοτέλης - Πανιώνιος 7/1 17:15  
Αστ. Τρίπολης - Παναιτωλικός 7/1 17:15  
Λεβαδειακός - ΑΕΚ 7/1 19:30  
Άρης - ΠΑΣ Γιάννινα 8/1 15:00  
Ατρόμητος - ΟΦΗ 8/1 15:00  
Skoda Ξάνθη - ΠΑΟΚ 8/1 15:00  
Παναθηναϊκός - Κέρκυρα 8/1 17:15  
Δόξα Δράμας - Ολυμπιακός 8/1 19:30  

17η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
ΑΕΚ - Skoda Ξάνθη 14/1 17:15  
ΟΦΗ - Δόξα Δράμας 14/1 17:15  
Ολυμπιακός - Λεβαδειακός 14/1 19:30  
Ατρόμητος - Άρης 15/1 15:00  
Κέρκυρα - Αστ. Τρίπολης 15/1 15:00  
ΠΑΟΚ - Εργοτέλης 15/1 17:15  
Πανιώνιος - Παναιτωλικός 15/1 17:15  
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 15/1 19:30  

18η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Αστ. Τρίπολης - ΠΑΣ Γιάννινα 21/1 17:15  
Εργοτέλης - ΑΕΚ 21/1 17:15  
ΠΑΟΚ - Πανιώνιος 21/1 19:30  
Δόξα Δράμας - Άρης 22/1 15:00  
Παναιτωλικός - Κέρκυρα 22/1 15:00  
Skoda Ξάνθη - Ολυμπιακός 22/1 17:15  
Λεβαδειακός - ΟΦΗ 22/1 17:15  
Παναθηναϊκός - Ατρόμητος 22/1 19:30  
 
19η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Πανιώνιος - Κέρκυρα 28/1 17:15  
ΟΦΗ - Skoda Ξάνθη 28/1 17:15  
Ολυμπιακός - Εργοτέλης 28/1 19:30  
Ατρόμητος - Αστ. Τρίπολης 29/1 15:00  
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός 29/1 15:00  
Δόξα Δράμας - Παναθηναϊκός 29/1 17:15  
Άρης - Λεβαδειακός 29/1 17:15  
ΑΕΚ - ΠΑΟΚ 29/1 19:30  

20ή αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Εργοτέλης - ΟΦΗ 4/2 17:15  
Κέρκυρα - ΠΑΣ Γιάννινα 4/2 17:15  
Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός 4/2 19:30  
Παναιτωλικός - Ατρόμητος 5/2 15:00  
Αστ. Τρίπολης - Δόξα Δράμας 5/2 15:00  
ΑΕΚ - Πανιώνιος 5/2 17:15  
Skoda Ξάνθη - Άρης 5/2 19:30  
ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός 5/2 19:30  

21η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα 11/2 17:15  
Άρης - Εργοτέλης 11/2 17:15  
Παναθηναϊκός - Skoda Ξάνθη 11/2 19:30  
Ατρόμητος - Κέρκυρα 12/2 15:00  
Δόξα Δράμας - Παναιτωλικός 12/2 15:00  
ΟΦΗ - ΠΑΟΚ 12/2 17:15  
Λεβαδειακός - Αστ. Τρίπολης 12/2 17:15  
Ολυμπιακός - ΑΕΚ 12/2 19:30  
 
22η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Εργοτέλης - Παναθηναϊκός 18/2 17:15  
Skoda Ξάνθη - Αστ. Τρίπολης 18/2 17:15  
ΑΕΚ - ΟΦΗ 18/2 19:30  
Παναιτωλικός - Λεβαδειακός 19/2 15:00  
ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 19/2 15:00  
Κέρκυρα - Δόξα Δράμας 19/2 17:15  
Oλυμπιακός - Πανιώνιος 19/2 17:15  
ΠΑΟΚ - Άρης 19/2 19:30  

23η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Αστ. Τρίπολης - Εργοτέλης 25/2 17:15  
Άρης - ΑΕΚ 25/2 19:30  
Skoda Ξάνθη - Παναιτωλικός 25/2 19:30  
Λεβαδειακός - Κέρκυρα 26/2 15:00  
Πανιώνιος - Ατρόμητος 26/2 15:00  
ΟΦΗ - Ολυμπιακός 26/2 17:15  
Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 26/2 17:15  
ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός 26/2 19:30  

24η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
ΟΦΗ - Πανιώνιος 3/3 17:15  
Ατρόμητος - Δόξα Δράμας 3/3 17:15  
Ολυμπιακός - Άρης 3/3 19:30  
Παναιτωλικός - Εργοτέλης 4/3 15:00  
ΠΑΣ Γιάννινα - Λεβαδειακός 4/3 15:00  
Κέρκυρα - Skoda Ξάνθη 4/3 17:15  
ΠΑΟΚ - Αστ. Τρίπολης 4/3 17:15  
ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 4/3 19:30  

25η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Άρης - ΟΦΗ 10/3 17:15  
Εργοτέλης - Κέρκυρα 10/3 17:15  
Αστ. Τρίπολης - ΑΕΚ 10/3 19:30  
Λεβαδειακός - Ατρόμητος 11/3 15:00  
Skoda Ξάνθη - ΠΑΣ Γιάννινα 11/3 15:00  
Πανιώνιος - Δόξα Δράμας 11/3 15:00  
Παναιτωλικός - ΠΑΟΚ 11/3 17:15  
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 11/3 19:30  

26η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Άρης - Πανιώνιος 17/3 17:15  
Ατρόμητος - Skoda Ξάνθη 17/3 17:15  
ΟΦΗ - Παναθηναϊκός 173 19:30  
Δόξα Δράμας-Λεβαδειακός 18/3 15:00  
Κέρκυρα - ΠΑΟΚ 18/3 15:00  
ΑΕΚ - Παναιτωλικός 18/3 17:15  
ΠΑΣ Γιάννινα - Εργοτέλης 18/3 19:30  
Ολυμπιακός - Αστ. Τρίπολης 18/3 19:30  
 
27η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Πανιώνιος - Λεβαδειακός 25/3 19:30  
Παναθηναϊκός - Άρης 25/3 19:30  
Skoda Ξάνθη - Δόξα Δράμας 25/3 19:30  
Αστ. Τρίπολης - ΟΦΗ 25/3 19:30  
Εργοτέλης - Ατρόμητος 25/3 19:30  
Παναιτωλικός - Ολυμπιακός 25/3 19:30  
ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα 25/3 19:30  
Κέρκυρα - ΑΕΚ 25/3 19:30  

28η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Παναθηναϊκός - Πανιώνιος 1/4 19:30  
Λεβαδειακός - Skoda Ξάνθη 1/4 19:30  
Άρης - Αστ. Τρίπολης 1/4 19:30  
Δόξα Δράμας - Εργοτέλης 1/4 19:30  
ΟΦΗ - Παναιτωλικός 1/4 19:30  
Ατρόμητος - ΠΑΟΚ 1/4 19:30  
Ολυμπιακός - Κέρκυρα 1/4 19:30  
ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΚ 1/4 19:30  

29η αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Πανιώνιος - Skoda Ξάνθη 8/4 19:30  
Αστ. Τρίπολης - Παναθηναϊκός 8/4 19:30  
Εργοτέλης - Λεβαδειακός 8/4 19:30  
Παναιτωλικός - Άρης 8/4 19:30  
ΠΑΟΚ - Δόξα Δράμας 8/4 19:30  
Κέρκυρα - ΟΦΗ 8/4 19:30  
ΑΕΚ - Ατρόμητος 8/4 19:30  
ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός 8/4 19:30  

30ή αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Αστ. Τρίπολης - Πανιώνιος 22/4 19:30  
Skoda Ξάνθη - Εργοτέλης 22/4 19:30  
Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός 22/4 19:30  
Λεβαδειακός - ΠΑΟΚ 22/4 19:30  
Άρης - Κέρκυρα 22/4 19:30  
Δόξα Δράμας - ΑΕΚ 22/4 19:30  
ΟΦΗ - ΠΑΣ Γιάννινα 22/4 19:30  
Ατρόμητος - Ολυμπιακός 22/4 19:30  
 

 

Αποστολή με Email Εκτύπωση σελίδας

Διαβάστε επίσης

Στην κατηγορία
Αθλητισμός
Με λέξεις-κλειδιά
Ποδόσφαιρο
Σούπερ Λίγκα