Το πρόγραμμα των αγώνων

Α' Ομιλος (Πανεβεζίς) Β' Ομιλος (Σιαουλιάι)
Ομάδα Πόντοι Βαθμοί Ομάδα Πόντοι Βαθμοί
 Λιθουανία 34,-299 8  Σερβία 336-289 8
 Ισπανία 331-305 7  Γαλλία 341-295 8
 Τουρκία 320-276 6  Γερμανία 296-277 6
 Πολωνία 320-336 6  Ιταλία 285-309 5
 Μ.Βρετανία 284-329 5  Ισραήλ 303-353 5
 Πορτογαλία 275-332 4  Λετονία 305-343 4
 
Γ' Ομιλος (Αλίτους) Δ' Ομιλος (Κλάιπεντα)
Ομάδα Πόντοι Βαθμοί Ομάδα Πόντοι Βαθμοί
ΕΛΛΑΔΑ 286-255 7  Ρωσία 306-257 8
 ΠΓΔΜ 287-274 7  Σλοβενία 292-259 8
 Κροατία 327-330 6  Γεωργία 283-264 6
 Βοσνία 317-334 6  Ουκρανία 248-266 5
 Φιλνανδία 302-301 5  Βουλγαρία 260-288 5
 Μαυροβούνιο 292-317 5  Βέλγιο 243-298 4

 

Τετάρτη 31/8
Ωρα / Ομιλοι Α Β Γ Δ
15.15 Ισπανία-Πολωνία 83-78 Σερβία-Ιταλία 80-68    
15.30     Μαυροβούνιο-ΠΓΔΜ 70-65 Βέλγιο-Γεωργία
17.45 Τουρκία-Πορτογαλία 79-56 Γαλλία-Λετονία 89-78    
18.00     Ελλάδα-Βοσνία 76-67 Σλοβενία-Βουλγαρία
21.00 Λιθουανία-Βρετανία 80-69 Γερμανία-Ισραήλ 91-64 Κροατία-Φινλανδία Ρωσία-Ουκρανία
Πέμπτη 1/9
Ωρα / Ομιλοι Α Β Γ Δ
15.15 Πορτογαλία-Ισπανία 73-87 Λετονία-Σερβία 77-92    
15.30     Βοσνία-Μαυροβούνιο 94-86 Βουλγαρία-Βέλγιο 68-65
17.45 Βρετανία-Τουρκία 61-90 Ισραήλ-Γαλλία 68-85    
18.00     Φινλανδία-Ελλάδα 61-81 Γεωργία-Ρωσία 58-65
21.00 Πολωνία-Λιθουανία 77-97 Ιταλία-Γερμανία 62-76 ΠΓΔΜ-Κροατία 78-76 Ουκρανία-Σλοβενία 64-68
Παρασκευή 2/9 Σάββατο 3/9
Ωρα / Ομιλοι Α Β Γ Δ
15.15 Ισπανία-Βρετανία 86-69 Σερβία-Ισραήλ 89-80    
15.30     Φινλανδία-Βοσνία 92-64 Ουκρανία-Βουλγαρία 67-56
17.45 Πορτογαλία-Πολωνία 73-81 Λετονία-Ιταλία 62-71    
18.00     Ελλάδα-ΠΓΔΜ 58-72 Σλοβενία-Γεωργία 87-75
21.00 Τουρκία-Λιθουανία 68-75 Γαλλία-Γερμανία 76-65 Κροατία-Μαυροβούνιο 87-81 Ρωσία-Βέλγιο 79-58
Κυριακή 4/9
Ωρα / Ομιλοι Α Β Γ Δ
15.15 Βρετανία-Πορτογαλία 85-73 Ισραήλ-Λετονία 91-88    
15.30     ΠΓΔΜ-Φινλανδία 72-70 Γεωργία-Ουκρανία 69-53
17.45 Πολωνία-Τουρκία 84-83 Ιταλία-Γαλλία 84-61    
18.00     Μαυροβούνιο-Ελλάδα 55-71 Βουλγαρία-Ρωσία 77-89
21.00 Λιθουανία-Ισπανία 79-91 Γερμανία-Σερβία 64-75 Βοσνία-Κροατία 92-80 Βέλγιο-Σλοβενία 61-70
Δευτέρα 5/9
Ωρα / Ομιλοι Α Β Γ Δ
15.15 Βρετανία-Πολωνία Ισραήλ-Ιταλία    
15.30     Φινλανδία-Μαυροβούνιο Γεωργία-Βουλγαρία
17.45 Ισπανία-Τουρκία Λετονία-Γερμανία    
18.00     Ελλάδα-Κροατία Σλοβενία-Ρωσία
21.00 Πορτογαλία-Λιθουανία Σερβία-Γαλλία ΠΓΔΜ-Βοσνία Ουκρανία-Βέλγιο